Одна посада, різні обовязки: хто такий контент-менеджер

Якщо ви самі не розбирається в цій сфері хоча б трохи, ви витрачаєте гроші даремно. І якщо ви не врахуєте хоча б одну одиницю, рівняння буде неправильним й результату воно не принесе. Якщо ви плануєте найняти контент-менеджера собі в команду й навіть забезпечити йому таргетолога та рекламний бюджет, то не навчальний проект поспішайте радіти.

контент-менеджер що робить

Заповніть профіль LinkedIn

В кінці кожного тижня контент-менеджер передає маркетологу звіт для подальшого коригування стратегії. Зробіть усе можливе на початковому етапі роботи, щоб урізноманітнити свій досвід та прискорити зростання. Пам’ятайте, що поєднання практики та здобуття теоретичних знань прокладе шлях до вашого довгострокового успіху. Так що ми радимо шукати відповідь на запитання, скільки заробляє контент-менеджер, маючи на увазі конкретну вакансію. Ми зібрали всі рекомендації, які допоможуть масштабувати рекламу без шкоди для ROAS.

Що необхідно знати та вміти спеціалісту зі створення контенту

Зйомка фото і відео, їх обробка та монтаж, накладання текстової доріжки чи написання підводки під зображенням — основна робота контент-мейкера. При чому спеціалісту важливо не просто підібрати красивий кадр або створити креативний текст, а й враховувати фірмовий стиль і Ton of Voice бізнес-профілю. Дописи мають гармоніювати між собою, а манера написання яскраво виокремлювати бренд з-поміж інших.

  • Вам не обов’язково бути геніальним копірайтером.
  • Найчастіше ними стають копірайтери і вебмастера, у яких вже є досвід роботи з контентом.
  • Та й на відповідні запити пошукові системи видадуть нам доволі конкретне визначення.
  • При відгуку на вакансію потрібно перерахувати свої навички, які можуть знадобитися (див. Вище), і підкріпити їх прикладами робіт.
  • Така інформація допоможе розміщувати матеріали, що дають найбільшу конверсію.
  • Читайте статті про контент-менеджмент, відвідуйте онлайн-курси та тренінги, будьте в курсі нових тенденцій у діджитал-сфері.

Шукайте пропозиції в соціальних мережах

Ця роль вимагає знання того, як функціонує онлайн-світ в цілому, як представлені конкуренти в тематичній ніші, як спілкуються в соціальних мережах та багато іншого. Такі спеціалісти вміють користуватися найновішими онлайн-сервісами для оптимізації своєї роботи. Контент-менеджер — це фахівець, який займається всім контентом, які виходять від імені компанії, в мережі. Тобто створенням публікацій, написанням текстів, добіркою медіафайлів, оновленням і аналітикою контенту. Контент-менеджер може цим займатися самостійно або розподіляти завдання серед співробітників компанії.

контент-менеджер що робить

Ви успішно підписалися на розсилку

А далі подумайте, як реалізувати такі рекомендації. Якщо ви хочете комплексно освоїти професію інтернет-маркетолога та заробляти набагато більше, чекаємо на вас на повному курсі навчання. Щоправда, останнього з перерахованих фахівців мені зустрічати не доводилось ані серед колег, ані серед вакансій. Але припускаю, що цей вузький напрям може бути затребуваним серед великих медіамайданчиків або digital-агентств. Виділіть ключові слова з опису вакансії та додайте їх у своє резюме. Дайте відповідь на очікування потенційного роботодавця.

Середня зарплата за посадою «Контент-мейкер» за містами

В ідеалі контент-менеджер — це управлінець, а не виконавець, що випливає з самої назви професії. Роль контент-менеджера є насамперед координаційною. Навіть якщо він не завжди сам створює контент, за ним лишається останнє слово в питанні, що буде опубліковано на сайті або в соцмережах. Єдиної думки, хто такий контент-менеджер, не склалося навіть на ринку праці. Перегляд вакансій на сайтах пошуку роботи не прояснює ситуацію, а навіть ще більше заплутує. Різні компанії формулюють для претендентів різні обов’язки та зони відповідальності.

Нетривіальні ідеї, широкий кругозір, здатність поглянути на тему під різними кутами — ключові характеристики хорошого контент-креатора. У великих digital-компаніях часто є окрема SMM-команда. Кожен співробітник в ній має чітко окреслену зону відповідальності. Наприклад, контент-креатор може спеціалізуватися на підготовці сценаріїв та зйомці відеороликів, копірайтер готувати тексти, таргетолог налаштовувати та запускати рекламні кампанії. В той же час всі вузькопрофільні фахівці будуть підпорядковуватись керівнику відділу — Head of SMM.

Крім того, комунікабельність — корисна навичка для з’ясування всіх потреб і вимог замовників та відстоювання своєї позиції з приводу тих чи інших ідей. У список того, що входить до обов’язків контент-менеджера, включені вміння підбирати зображення, відео, підготовки інфографіки, щоб ці елементи гармонійно доповнювали текст. Не зайвим буде розуміння основ авторських прав та навички роботи зі стоковими фотодобірками.

Акаунт можна вести й самостійно, що я рекомендую робити малому бізнесу. Особливо, якщо ваш оборот до тисяч гривень на місяць. Вам просто не вигідно наймати фахівця (а добрі коштують від грн). Тому що крім бюджету на нього, ви повинні будете вкластися в рекламу, а потім й в збільшення виробництва. Правила ранжирування сайтів раз у раз змінюються, конкуренти освоюють нові фішки в заманювання трафіку – все це важливо знати контент-менеджеру.

Так як основні завдання на початковому етапі їх бізнесу – публікувати цікавий контент. Таким фахівцем є контент-менеджер – людина, яка відповідає за планування, організацію, створення та публікацію матеріалів. Він працює в тісній співпраці з маркетологом, дизайнером, SMM-спеціалістом, SEO-спеціалістом і копірайтером. Результатом роботи команди стає цікавий контент для цільової аудиторії. Але, якщо штат компанії невеликий, то написанням матеріалів і залученням нової аудиторії може займатися сам контент-менеджер. При постановці цілей контент-менеджеру важливо враховувати загальний напрямок компанії.

Це підтверджує навіть поверхова вибірка вакансій з одного з українських job-сайтів. Контент-менеджер — це професія, щодо якої на ринку й досі не склалося єдиної думки. Чим займається такий фахівець — пише тексти, робить картинки, публікує інформацію на сайті чи все разом? Розбираємось, що такий фахівець має вміти, скільки може заробляти та як розвиватись. Тепер розглянемо інший приклад – інтернет-магазин кулерів для води.

Та й на відповідні запити пошукові системи видадуть нам доволі конкретне визначення. А ось те, хто такий контент-менеджер і чим він займається, має низку різних пояснень. Для початку проаналізуємо обидві складові цієї професії. Добре, якщо можна вибирати не просто конкретний сервіс, а екосистему. Коли всі інструменти інтегруються та взаємодіють між собою, це пришвидшує й полегшує роботу. Першочергово контент-менеджер — це координатор, що формулює завдання та делегує їх виконавцям.

Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.